Sıhhat Sağlık Kabini Şirinevler Evde Sağlık Hizmeti Al

Sıhhat Sağlık Kabini Şirinevler Evde Sağlık Hizmeti Al

Sıhhat Sağlık Kabini Şirinevler Evde Sağlık Hizmeti  Al

Şirinevler Sağlık Kabini: sağlık kabinimiz Bahçelievler merkezli olmak üzere; Şirinevler, Yenibosna, Soğanlı ve Yayla Sağlık kabini olarak evde, ofiste ve işyerlerinde sağlık hizmeti vermektedir. Sıhhat Sağlık Kabinimiz Şirinevler Sağlık Kabini ekibi ile evde serum takma, evde grip için atom serum hazırlama, enfeksiyon ve viral hastalıklara karşı şikâyette bulunduğunuz tüm rahatsızlıklarınız için sizlere hijyenik ve ekonomik sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Şirinevler kalabalık ve günden güne gelişim gösteren bir lokasyoondur. İstanbul Şirinevler’de tüm mahalle ve semtlere sağlık ekiplerimiz sağlık hizmeti vermektedir. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmaktır. Sağlığınız bizim için çok değerlidir.

Şirinevler en yakın sağlık kabini

İstanbul Bahçelievler’de merkezi bulunan sağlık kabinimiz Şirinevler en yakın sağlık kabini  ağı ile dakikalar içinde kapınızdadır. Zaten sağlık hizmeti beklemeyi kabullenmez. En acil durumlarınız için İstanbul’da en yakın sağlık kabini olarak siz değerli hastalarımıza hizmet vermekten onur duyarız.

Şirinevler evde serum takma fiyatı?

Şirinevler evde serum takma fiyatı 2023 yılında zamsız ve ekonomik olarak devam etmektedir. Şirinevler evde serum takma fiyatı için whatsapp hattımıza yazabilir ya da bizi arayarak adresinize uygun ekonomik serum takma fiyatını öğrenebilirsiniz.

Sağlık kabinlerinde serum ne kadar?

Sağlık kabinlerinde serum fiyatları çok değişkendir. Bu nedenle hizmet aldığınız sağlık kabinini ruhsatını sorunuz. Yalnızca internet üzerinden sağlık hizmeti veren sözde sağlık kuruluşlarından uzak durun. Sıhhat Sağlık kabini 2019 yılından itibaren evde ve işyerlerinde sağlık hizmeti vermeye başladı. Ayrıca kabinimizde de günlük bir çok hasta ağırlamaktayız. Sağlık kabinlerinde serum genellikle 500 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Güncel 2024 serum fiyatlarımız için şimdi arayın!

Sağlık Kabini neye bakar?

Sağlık Kabini başta reçete edilmiş tüm enjeksiyonları yapar, serum takar, Tansiyon ve Şeker Ölçümü, Dikiş Atma ve de Dikiş Alma, sonda takma ve çıkartma işlemlerinin yanı sıra; Atom Serum Takma, Evde Serum Takma, Evde Hemşirelik Hizmetleri, Enjeksiyon, Yara Bakımı, Pansuman, Kan Alma, Kulak Yıkama ve Kulak Delme, Batık Tırnak Tedavisi, Tırnak Revizyonu, Kan Grubu Bakma gibi işlemlere bakar.

Şirinevler Sağlık Kabini en yakın sağlık kabini için ekibimizi arayın hemen gelelim.

Bir yanıt yazın

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini