Sağlık Hizmetlerimiz - Sıhhat Sağlık Kabini

Sağlık Hizmetlerimiz

 

serum-takma

Serum Takma ve Takibi

Evde serum takma işlemi Sıhhat Sağlık Kabini hemşire uygulamaları arasında yer alan hizmetlerin başında yer almaktadır. Ülkemizde yıllarıdır evde serum takma işlemi evde tedavi görmek isteyen hasta ve hasta yakınları tarafından tercih edilmektedir…

<<< Devam et >>>

ENJEKSİYON

Enjeksiyon (İğne) Hizmeti

Enjeksiyon uygulaması, deri altı, kas ya da damar içine enjektör aleti ile ilaç uygulama işlemidir. Enjeksiyon işlemi her insan tarafından yapılamamaktadır. Enjeksiyon uygulamasını yapabilmek için eğitim almış doktor ya da hemşire gibi sağlık personelleri gerekmektedir.

<<< Devam et >>>

EVDE SAĞLIK

Evde Sağlık Hizmetleri

Sağlık kabini en yakın bölgede evde sağlık hizmetleri sunan özel kamu sağlık kuruşlarıdır. Sağlık kabini en yakın bölgelerde açılması acil durumlarda ilk müdahale gerektiren durumlar için önem teşkil etmektedir.

<<< Devam et >>>

hemşirelik hizmeti

Evde Hemşirelik Hizmetleri

Bahçelievler Özel Sıhhat Sağlık Kabini Evde Hemşirelik hizmetlerini mobil sağlık kabini profesyonel ekibi ile İstanbul genelinde sağlık hizmeti ve özel hemşire hizmeti vermektedir. Evde serum takma fiyatları için arayabilirsiniz.

<<< Devam et >>>

İDRAR BESLENME

İdrar / Beslenme Sondası Değişimi

Evde sonda takma / çıkartma uygulaması da, hastanede tedavisi tamamlanan fakat evde tedavilerine devam edilen hastalara evde sağlık ve bakım hizmetlerinin girişimsel hizmetleri kapsamında uygulanan ve uzman hemşireler tarafından yapılan bir işlemdir.

<<< Devam et >>>

KAN ALAMA

Evde Kan Alma ve Tüm Laboratuvar Tahlilleri

Evde kan alma işlemi, laboratuvar ortamında çalışılması gereken tüm tahlilleriniz için gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Sonuçlarınız aynı gün içerisinde sizinle ve hekimleriniz ile paylaşılır.

<<< Devam et >>>

DİKİŞ

Dikiş Atma – Alma

Dikiş Atma: Dikiş atmak acil durum gerektiren bir konudur. Konuşma dilinde dikiş olarak tanımlanan cerrahi işlemin tıp dilindeki adı sütür’dür. Sağlık Kabinimizde dikiş atma ve dikiş alma işlemleri hijyenik koşullarda yapılmaktadır.

<<< Devam et >>>

ACİL YARDIM

Acil Yardım Uygulamaları

Acil bir durumda, profesyonel sağlık görevlilerimiz müdahale edene kadar, hayatın kurtarılması veya durumun kötüye gitmesini önlemek amacıyla yapılan acil yardım uygulamalarımız için bizi arayabilirsiniz.

<<< Devam et >>>

YARA BAKIMI

Yara Bakımı – Diyabet ve Yatak Yara Bakımı

Yara bakımı kabinimizin önemle gerçekleştirdiği işlemler arasında yer almaktadır. Yara bakımı, diyabet yarası, yaşlı bakımı, yatak yarası gibi pek çok konuda hizmet vermekteyiz.

<<< Devam et >>>

SEKER-TANSİYON ÖLÇÜMÜ

Tansiyon ve Şeker Ölçümü Takibi

Sağlık Kabinimiz kronik tansiyon hastaları ve şeker hastalarının ölçüm takibini titizlikle yapmaktadır.

<<< Devam et >>>

LASTİK İÇİN

Tırnak Çekme – Tırnak Revizyonu

Batık tırnak çağımızın en önemli sorunları haline geldi. Tırnak çekme veya tırnak revizyonu işlemleriniz için hizmet vermekteyiz. Kalıcı çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

<<< Devam et >>>

KULAK YIKAMA

Kulak Yıkama – Kulak Lavajı

Kulak yıkama bir vakumlama işlemidir. Duyma ve kulak tıkanıklığı sorunlarını gideren bu tedavi kulağa herhangi bir zarar verilmeden profesyonel kişiler tarafınca yapılır.

<<< Devam et >>>

PANSUMAN

Pansuman İşlemleri

Yara bakımında hedef doku kaybını önleyerek, dokunun tekrar canlanmasını sağlamak ve enfeksiyon riskini önlemektir. Yaranın akut veya kronik olması, yara lezyonunun genişliği ve derinliğinin yanı sıra, kişinin yaşı, beslenme durumu, sistemik hastalıkları ve kişiye özgü tedavi durumu gibi faktörler yara bakım sürecini etkiler.

<<< Devam et >>>

DAMAR YOLU

Damar Yolu Açma

Damar yolu iğnesi önemlidir. Doğru damar yolu malzemeleri kullanılmadığı taktirde, damar yolu açıldıktan sonra damar şişmesi ve damar yolu açarken damarın patlaması söz konusu olabilir.

<<< Devam et >>>

KAN GRUBU

Kan Grubu Bakılması

Evde kan alma işlemi, laboratuvar ortamında çalışılması gereken tüm tahlilleriniz için gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Sonuçlarınız aynı gün içerisinde sizinle ve hekimleriniz ile paylaşılır.

<<< Devam et >>>

BUHAR

Buhar Hava Uygulaması

Solunum sıkıntısı olan hastalar için uygun olan sıvı haldeki ilaçları buhar haline getirerek uygulama işlemine buhar/hava uygulaması denir. Özellikle solunum sıkıntısı olan çocuklar, KOAH ve ağır astımı olan hastalarda kullanılan ilaçlar için yapılan uygulamadır.

<<< Devam et >>>

KULAK DELME

Ağrısız Kulak Delme

Doğru bakım güzel ve sağlıklı kulaklar için gereklidir. Yeni delme işlemi yaptırmış olduğunuz küpelerden doğru bakım yaptığınız zaman daha çok zevk alacaksınız. Uygun düzenli bakım  yeni küpe memnuniyetinizi artıracaktır.

<<< Devam Et >>>

GEBELİK TESTİ

Gebelik Testi

Hamilelik testi gebeliği öğrenmenin bir yöntemidir. Gebelik testinin doğru sonuç vermesi için HCG adı verilen hormonun salgılanmaya başlamış olması gerekir.

<<< Devam Et >>>

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini