Sıhhat Sağlık Kabini Bakırköy Evde Sağlık Hizmeti

Sıhhat Sağlık Kabini Bakırköy Evde Sağlık Hizmeti

Sıhhat Sağlık Kabini Bakırköy Evde Sağlık Hizmeti

Bakırköy Evde Sağlık

Bakırköy Evde Sağlık olarak Evde Enjeksiyon Uygulaması, Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Evde Kan Alma ve Kan Grubu Bakma, Beslenme ve İdrar Sondası Değişimi, Kulak Yıkama ve Kulak Delme, Evde Batık Tırnak Tedavisi, Evde Serum Takma, Tansiyon ve Şeker Ölçümü vede Dikiş Atma ve Alma hizmetleri vermekteyiz.

Bakırköy Evde Sağlık, Bakırköy Evde Enjeksiyon Uygulaması, Bakırköy Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Bakırköy Evde Kan Alma

Bakırköy Evde Sağlık, Bakırköy Evde Enjeksiyon Uygulaması, Bakırköy Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Bakırköy Evde Kan Alma

Bakırköy Evde Enjeksiyon Uygulaması

Enjeksiyon uygulaması, deri altı, kas ya da damar içine enjektör aleti ile ilaç uygulama işlemidir. . Enjeksiyon işlemi her insan tarafından yapılamamaktadır. Enjeksiyon uygulamasını yapabilmek için eğitim almış doktor ya da hemşire gibi sağlık personelleri gerekmektedir.

Enjeksiyon uygulaması eğitim almış sağlık personeli tarafından uygulanmaktadır. Yapılan enjeksiyon işleminin çeşitleri bulunmaktadır.

Bakırköy Evde Yara Bakımı ve Pansuman

Yara bakımında hedef doku kaybını önleyerek, dokunun tekrar canlanmasını sağlamak ve enfeksiyon riskini önlemektir. Yaranın akut veya kronik olması, yara lezyonunun genişliği ve derinliğinin yanı sıra, kişinin yaşı, beslenme durumu, sistemik hastalıkları ve kişiye özgü tedavi durumu gibi faktörler yara bakım sürecini etkiler.

Yara bakım ve tedavi hizmetlerimiz yara bakım hemşiresi tarafından ve konsültan doktorumuz gözetiminde sunulmaktadır. Yara bakım ve tedavisinde debridman gibi cerrahi yöntemler ve yaranın özelliklerine göre farklı türde pansumanlar, yara iyileşmesini uyaran ilaçlar, antibiyotikler gibi cerrahi olmayan yöntemler kullanılmaktadır. Gerekli görülen durumlarda, üretici firmaların yara uzmanlarının görüşleri alınmakta ve tedavi sürecine dahil edilmektedir.

Bakırköy Evde Kan Alma ve Kan Grubu Bakma

Evde kan alma işlemi, laboratuvar ortamında çalışılması gereken tüm tahlilleriniz için gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Sonuçlarınız aynı gün içerisinde sizinle ve hekimleriniz ile paylaşılır.

Evde kan alma, bireyin bir hastane veya laboratuvara gitmesine gerek kalmadan, kişinin bulunduğu yerde (ev, işyeri vb) uzman hemşireler tarafından kan alma işleminin gerçekleştirilmesi, alınan kanların uygun koşullarda laboratuvara teslim edilmesi ve çıkan sonuçların hasta / hasta yakınları / hastanın hekimi ile paylaşılması işlemidir.

Bu hizmet genellikle hastaneye taşınması zor, yatağa bağımlı hastalar veya kronik hastalıkların takibi için kullanılıyor olsa da evde kan alma hizmetinden faydalanabilmek için kişinin hasta veya fiziki bir engelinin bulunması gerekmez.

Sıhhat Sağlık Kabini olarak; Bakırköy Evde Enjeksiyon Uygulaması, Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Evde Kan Alma ve Kan Grubu Bakma, Beslenme ve İdrar Sondası Değişimi, Kulak Yıkama ve Kulak Delme, Evde Batık Tırnak Tedavisi, Evde Serum Takma, Tansiyon ve Şeker Ölçümü vede Dikiş Atma ve Alma hizmetleri vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini