Güngören Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Güngören Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Güngören Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Güngören Sağlık kabinleri

Güngören sağlık kabinleri arasında en yakın sağlık kabini olarak hizmet veren Sıhhat Sağlık Kabini işyerinizde evde sağlık kabini hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Sağlık kabinimiz İstanbul genelinde evde sağlık hizmetleri sunarken hem İstanbul Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında mobil ağlarımızla sizlere daha hızlı sağlık hizmeti sunmaya gayret etmektedir.

İstanbul Bahçelievler, Güngören, Bağcılar, Zeytinburnu, Bakırköy, Küçükçekmece ve Avcılar lokasyonuna dakikalar içinde evde hizmeti sunan sağlık kabinimiz bu bölgelerde daha seri hizmet vermektedir. Eğer sizde İstanbul Avrupa yakasında Güngören sağlık kabini ya da Güngören sağlık kabinleri arasında kaliteden ödün vermeden, evinizin konforunda sağlık hizmeti arıyorsanız o halde bize iletişim numaralarımızda ulaşın!

Güngören en yakın sağlık kabini

Güngören en yakın sağlık kabini olarak Güngören merkez ve tüm semt mahallelerine sağlık hizmeti sunuyoruz. Evde serum takma, evde enjeksiyon, evde atom sarı serum, evde kulak temizleme, evde yaşlı bakımı, sonda çıkarma takma işlemleri ve ihtiyacınız olan acil küçük çaplı cerrahi işlemler için Güngören Sıhhat Sağlık Kabini siz değerli hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın daima yanındadır.

Sağlık kabinimizde ayrıca, pansuman işlemleri, şeker ölçümü, yara bakımı, gebelik testi gibi daha pek çok evde sağlık hizmeti sağlık kabinimizde hizmetinizse sunulmaktadır.

Bir yanıt yazın

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini