Evde serum takma, evde serum takma fiyatı İstanbul?

Evde Serum Takma

Evde serum takma işlemi kuşkusuz sağlık kabinimizin en önemli işlemlerinden birisidir. Evde serum takma uygulaması sağlık memuru, hemşire tarafından uygulanması gereken önemli işlemlerdendir. Bilindiği üzere evde serum takma uygulaması bir dönem yalnızca evde yatalak hastalarımıza, engelli hastalarımıza ve hastaneye gidemeyen bireyler için söz konusuydu. Ancak salgın hastalıklar ve artan maliyetlerde sonra evde serum takma daha cazip ve ekonomik olmaya başladı. Bu gün hastane giderleri, yol masrafları ve bununla beraber gün içinde harcanan zaman dikkate alındığında evde serum takma uygulamasının sağlık kabini ekibi tarafından evinizin konforunda yapılması hem ekonomik hem de zahmetsizdir. Sıhhat Sağlık Kabini Bahçelievler merkezli olmak üzere başta İstanbul Avrupa yakası olmak üzere İstanbul Anadolu yakasında da evde serum takma hizmeti vermektedir.

Evde serum takma fiyatı?

Evde serum takma fiyatı özel hastaneler ve devlet hastaneleri göz önünde bulundurulduğunda evde serum takma uygulamasının sağlık kabini hemşiresi tarafından uygulanması fiyat olarak daha düşüktür. Bugün herhangi bir hastanenin zorunlu muayene uygulaması, acil servislerde müşahede ve yatak işgali bunu yanında ile ve ilaçlarla takılan serum ücreti fiyatı çoğumuz tarafında bilinmektedir. Bu giderlere ekstra yol giderleri de eklenince serum fiyatının maliyeti aslında ortaya çıkmaktadır.

Oysa evde serum takma uygulaması gerek kabinimizde gerek evinizde uygulanması durumunda söz konusu hastane ve yol masraflarınızın üçte biri şeklinde düşünülebilmektedir. Evde serum takma fiyatı için mobil destek hattımızdan, çağrı merkezimizden bizi arayarak bilgi alabilir ve evinizde serum takma işlemini dakikalar içinde alabilirsiniz.

Evde serum takma ücreti İstanbul

Evde serum takma ücreti İstanbul içinde yaşayanlar için önemli bir etkendir. Çünkü İstanbul büyükşehir olduğu için büyükşehirde yaşamanın zorluğunu mali açıdan her İstanbullu bilmekte ve bunun bilincindedir. Evde serum takma ücreti İstanbul içinde lokasyonlara göre değişiklik göstermektedir. Evde serum takma İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakası fiyat bilgisi için bizi çalışma saatlerimiz içinde arayabilirsiniz.

Evde serum takma ücreti

Evde serum takma ücreti sanıldığı kadar fahiş fiyatlarla uygulanmamaktadır. Evde serum takma ücreti için çok yüksel paralar talep eden kuruluşlardan da uzak durulması gerekmektedir. Çünkü sağlık hizmeti parayla ölçülemez. Alacağınız hizmet kalitesi her şeyden değerlidir. Evde serum takma ücreti için Sıhhat Sağlık Kabinimizi arayabilirsiniz.

Evde serum takma hizmeti ve evde serum takma hizmeti İstanbul

Evde serum takma hizmeti ve evde serum takma hizmeti İstanbul içinde Sıhhat Sağlık Kabini ekibimiz tarafından gerçekleştirilen rutin işlemler arasında yer almaktadır. Bu hizmetlerimizde İstanbul’un her noktasında ikamet eden bireyler ve hastalarımız yararlanabilir. Evde serum takma hizmeti İstanbul genelinde yapılmakta olup İstanbul dışında evde serum takma hizmetimiz verilmemektedir.

Evde serum takma sıkça sorulan sorular

Evde serum takılır mı?

Evde serum elbette takılır. Ancak evde serum takma uygulamasının uzman hemşire tarafından titizlikle yapılması gerekmektedir. Aksi halde evde alınan sağlık hizmetinin sonuçları üzücü olabilir.

Evde serum takma kaç TL?

Evde serum takma kaç TL diye merak eden hastalarımız için sağlık kabini evde serum fiyatları için mobil destek hattımızı aramaları durumunda İstanbul içi adres bilgisinin ardından fiyatı kolayca öğrenebilirler. Sağlık kabini serum fiyatları için aramanız yeterlidir.

Aile hekimi evde serum takar mı?

Evde serum takma uygulaması özel sağlık hizmetleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle evde serum takma işlemi için Sıhhat Sağlık Kabinimizi arayabilirsiniz.

Korona olan birine serum takılır mı? Covidli hastaya evde serum takılır mı?

Korona ola birine serum takılır mı ya da covidli hastaya evde serum takılır mı? Bu sorunun yanıtı tabi ki evet. Pandemi nedeni ile evde serum taktırmak isteyen korona covidli hastalarımıza evde serum takma uygulaması yapıyoruz. 2020 yılından itibaren İstanbul genelinde pandeminin en yoğun geçtiği aylarda sağlık kabinimiz binlerce covidli hastamıza evde serum takma işlemi gerçekleştirmiştir.

112 evde serum takar mı?

112 evde özel durumlarda, yaralanmalar ve hayati durumlarda hastaneye geçi yapılana kadar ilk yardım müdahalesi kapsamında evde serum takabilir. Ancak evde serum takma işlemi özel bir işlemdir.

Evde damar yolu açma ücreti ve eve hemşire çağırma ücreti?

Evde damar yolu açma, serum takma, eve hemşire çağırma ücreti ve çok daha fazlası için mobil destek hattımızı arayabilir, sorularınızı whatsapp destek hattımıza yazabilir ve de doğrudan sabit hattımızdan çağrı merkezimizden bize çalışma saatlerimiz arasında ulaşabilirsiniz. Size ve ailenize en yakın sağlık kabini olarak hizmet vermekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini