Sıhhat Sağlık Kabini Yenimahalle Evde Sağlık Hizmeti

Sıhhat Sağlık Kabini Yenimahalle Evde Sağlık Hizmeti

Sıhhat Sağlık Kabini Yenimahalle Evde Sağlık Hizmeti

Yenimahalle Evde Sağlık

Yeni Mahalle Evde Sağlık Hizmeti olarak birçok hastamızı evde tedavi etmekteyiz. Evde uyguladığımız işlemler arasında Evde Yara Bakımı ve Pansuman İşlemi, Serum Takma, Tansiyon ve Şeker Ölçümü, Yaraya Dikiş Atma ve Dikişi Çıkarma, Kan Alma e Kan Grubunu Öğrenme, Kulak Delme ve Temizleme Batık Tırnak Temizleme İşlemleri gibi birçok işlemi evde tedavi yöntemi ile yapabilmekteyiz.

Yenimahalle Evde Sağlık, Yenimahalle Evde Enjeksiyon Uygulaması, Yenimahalle Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Yenimahalle Evde Kan Alma

Yenimahalle Evde Sağlık, Yenimahalle Evde Enjeksiyon Uygulaması, Yenimahalle Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Yenimahalle Evde Kan Alma

Yenimahalle Evde Enjeksiyon Uygulaması

Enjeksiyon uygulaması ilaç uygulama işlemi ile deri altı, kas veya damar altına enjektör aleti yardımı ile yapılan bir işlemdir.  Enjeksiyon uygulaması yapabilmek için bu konu üzerinde eğitim görmüş hemşire, doktor ya da sağlık personeller tarafından işlem gerçekleştirilir.

Enjeksiyon uygulaması gerçekleştirebilmek için eğitim görmüş kişiler yani sağlık personelleri tarafından işlem yapılır. Yapılacak olan enjeksiyon işleminin birçok çeşidi vardır.

Yenimahalle Evde Yara Bakımı ve Pansuman

Yara kısmından asıl amaç dokunun zarar görmemesi, gördüğü takdirde yaranın tekrar canlanmasını sağlamak ve en az riskle enfeksiyonu ortadan kaldırmak. Yaranın iyileşmesi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Sebep olarak kişinin yaşı, besleniş şekli, yaranın genişliği ve yüksekliği önemli bir faktördür. Kişinin diğer hastalıkları yaranın iyileşme sürecine etki gösterir.

Yara Bakımı ve Pansuman hizmetleri danışman doktorumuzun gözetimini altında ve yara bakımı hemşire tarafından yara ile ilgili yapılması gereken pansumanlar, kullanılması gereken ilaçlar ve antibiyotikler verilebilmektedir. Cerrahi müdahale gerektirmeyen durumlarda danışman doktor ve hemşire hizmet vermektedir. Bazı durumlarda ilaçları üreten firmalarda çalışan yara uzmanlardan bilgi alınabilmektedir.

Yenimahalle Evde Kan Alma ve Kan Grubu Bakma

Evde kan alma uygulaması, Tüm tahliller için gerçekleştirilen ve laboratuarda yapılması gereken bir işlem olup, kan sonuçları aynı gün içerisinde danışman hekimlere iletilir.

Evde Kan Alma Uygulaması, Evde tedavi yapılan işlemler arasında yapılmakta olup, bir sağlık kuruluşuna gitmeden kişinin yaşadığı yere gelip, danışman doktor veya hemşire tarafından kan alma işlemi gerçekleştirilir ve laboratuara teslim edilmektedir. Kan tahlil sonuçları çıktığında hekim ile paylaşılır ve kişinin yakınlarına tahlil sonuçları bildirilir.

Bu hizmet sürekli takip edilmesi gereken, kronik hastalar ya da yatağa bağımlı hastalar için daha çok kullanılsa da hiçbir fiziki engeli bulunmayan kişiler de evde kan alma uygulaması işlemini kullanabilir.

Sıhhat Sağlık Kabini; Evde uyguladığımız işlemler arasında Evde Yara Bakımı ve Pansuman İşlemi, Serum Takma, Tansiyon ve Şeker Ölçümü, Yaraya Dikiş Atma ve Dikişi Çıkarma, Kan Alma ve Kan Grubunu Öğrenme, Kulak Delme ve Temizleme, Batık Tırnak Temizleme İşlemleri gibi birçok işlemi evde tedavi yöntemi ile yapabilmekteyiz.

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini