Sıhhat Sağlık Kabini Şenlikköy Evde Sağlık Hizmeti

Sıhhat Sağlık Kabini Şenlikköy Evde Sağlık Hizmeti

Sıhhat Sağlık Kabini Şenlikköy Evde Sağlık Hizmeti

Şenlikköy Evde Sağlık

Şenlikköy Evde Sağlık hizmeti olarak birçok hastamızı evde tedavi etmekteyiz. Evde uyguladığımız işlemler arasında Evde Yara Bakımı ve Pansuman İşlemi, Serum Takma, Tansiyon ve Şeker Ölçümü, Yaraya Dikiş Atma ve Dikişi Çıkarma, Kan Alma ve Kan Grubunu Öğrenme, Kulak Delme ve Temizleme, Batık Tırnak Temizleme İşlemleri gibi birçok işlemi evde tedavi yöntemi ile yapabilmekteyiz.

Şenlikköy Evde Sağlık, Şenlikköy Evde Enjeksiyon Uygulaması, Şenlikköy Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Şenlikköy Evde Kan Alma

Şenlikköy Evde Sağlık, Şenlikköy Evde Enjeksiyon Uygulaması, Şenlikköy Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Şenlikköy Evde Kan Alma

Şenlikköy Evde Enjeksiyon Uygulaması

Enjeksiyon uygulama işlemi kas, deri altı yahut damar altına enjektör ile yapılan bir uygulamadır. Enjeksiyon uygulama işlemi yapan kişiler tarafından gerçekleştirilir. Doktor, hemşire ve sağlık personelleri bu işlemler üzerinde eğitim almış ve enjeksiyon  uygulama işlemini gerçekleştirebilen kişilerdir.

Enjeksiyon uygulaması işlemini yapan kişiler tarafından yapılabilmektedir. 

Şenlikköy Evde Yara Bakımı ve Pansuman

Yara bakımından doku zarar gördüğü takdirde yeniden iyileştirilmesi ve enfeksiyon kapmaması için yapılan bir işlemdir. Yaranın pansuman yapılması ve yaranın tekrar iyileşme süreci her kişide farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar kişinin diğer hastalıkları ve yaşı önemli bir faktör olup, yaranın iyileşme sürecini arttırabilir.

Yara bakım ve tedavi hizmetleri doktor ve hemşire tarafından kontrol edilmektedir. Yara bakım tedavisinde cerrahi müdahale gerektirmeyen durumlar tedavi edilir. Yara bakım ve tedavi hizmetleri doktor ve hemşire tarafından tedavi edilen kişinin, yarasının iyileşebilmesi için kullanılan ilaç ve antibiyotik gibi, pansuman bakımını üstlenirler.

Şenlikköy Evde Kan Alma ve Kan Grubu Bakma

Evde kan alma işlemi; Tedavi edilen kişilerin hastaneye gitmeden kolayca ev ortamında kan alım işleminin gerçekleştirilmesidir. Kan alım işlemi sağlık personeli tarafından yapılır. 

Evde kan alma işlemi; Hemşire tarafından yapılır ve laboratuvara teslim edilir ve tahlil sonuçları laboratuvar ortamında sonuçlanır.

Evde kan alma işlemini sıklıkla hastaneye gidemeyen, Kronik hastalığı olanlar ve yaşlı vatandaşlar tedavisi sürdürmek için kullansa da hastaneye gidebilen kişiler tarafından da kullanılabilir.

Sıhhat Sağlık Kabini olarak; Şenlikköy Evde Sağlık hizmeti olarak birçok hastamızı evde tedavi etmekteyiz. Evde uyguladığımız işlemler arasında Evde Yara Bakımı ve Pansuman İşlemi, Serum Takma, Tansiyon ve Şeker Ölçümü, Yaraya Dikiş Atma ve Dikişi Çıkarma, Kan Alma ve Kan Grubunu Öğrenme, Kulak Delme ve Temizleme, Batık Tırnak Temizleme İşlemleri gibi birçok işlemi evde tedavi yöntemi ile yapabilmekteyiz.

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini