Sıhhat Sağlık Kabini Sakızağacı Evde Sağlık Hizmeti

Sıhhat Sağlık Kabini Sakızağacı Evde Sağlık Hizmeti

Sıhhat Sağlık Kabini Sakızağacı Evde Sağlık Hizmeti

Sakızağacı Evde Sağlık

Sakızağacı evde sağlık olarak hangi alanlarda hizmet vermekteyiz. Yara Bakımı ve Pansuman hizmeti, Kan Alma, İdrar Sondası Değişimi, Kulak Yıkama ve Kulak Delme, Serum Takma, Tansiyon, Şeker Ölçümü, Kan Grubu Sorgulama, Batık Tırnak Tedavisi gibi evde sağlık hizmetleri olarak tedavi etmekteyiz.

Sakızağacı Evde Sağlık, Sakızağacı Evde Enjeksiyon Uygulaması, Sakızağacı Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Sakızağacı Evde Kan Alma

Sakızağacı Evde Sağlık, Sakızağacı Evde Enjeksiyon Uygulaması, Sakızağacı Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Sakızağacı Evde Kan Alma

Sakızağacı Evde Enjeksiyon Uygulaması

Enjeksiyon işlemleri damar içerisine şırınga yardımı ile yapılan ilaçlı bir uygulamadır. Enjeksiyon uygulaması yapılmış olan her hastanın bünyesi tedavi sürecine etki eder ve iyileşme zamanları farklıdır. Enjeksiyon işlemini yapabilmek için eğitim kurumlarından eğitim almış ve bu mesleği yapmakta olan kişiler enjeksiyon işlemini gerçekleştirebilir.

Enjeksiyon işlemi sağlık personelleri tarafından yapılır.

Sakızağacı Evde Yara Bakımı ve Pansuman

Kesilmiş olan bir yaranın ilk öncelikle dokunun tekrardan iyileştirilmesi ve sonrasında iltihap kapmaması ve yaranın daha kötü bir hal almaması için doktor tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir.

Yaranın bakımı ve hizmeti doktor ve hemşire tarafından yapılmaktadır. Yaranın iyileşme süreci kişinin vücut direncine de bağlıdır. Doktor ve hemşire gerektiği takdirde ilaç takviyesi hastalara yapabilmektedir. Bu sıra da yara ile ilgili ilacı üretmiş olan firmalarda çalışan uzmanlara bu konu hakkında bilgi isteyebilmektedir.

Sakızağacı Evde Kan Alma ve Kan Grubu Bakma

Evde kan alım işlemi hemşire tarafından yapılır ve laboratuvar ortamında kontrol edilir.

Evde kan alım işlemi hastane veya sağlık ocaklarına gitmeden rahatça ev ortamında işlem gerçekleştirilir.

Bu işlemler genellikle çok ağır hastalarda veya kronik olan hastalarda kullanılsa da, aslında diğer kişiler tarafından da talep edilebilmektedir.

Sıhhat Sağlık Kabini olarak; Sakızağacı evde sağlık olarak hangi alanlarda hizmet vermekteyiz. Yara Bakımı ve Pansuman hizmeti, Kan Alma, İdrar Sondası Değişimi, Kulak Yıkama ve Kulak Delme, Serum Takma, Tansiyon, Şeker Ölçümü, Kan Grubu Sorgulama, Batık Tırnak Tedavisi gibi evde sağlık hizmetleri olarak tedavi etmekteyiz.

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini