Osmaniye Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Osmaniye Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Osmaniye Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Osmaniye Evde Sağlık

Osmaniye Evde Sağlık Hizmeti olarak Evde Enjeksiyon İşlem Uygulaması, Yara Bakımı ve Pansuman, Evde Kan Alma ve Kan Grubu Bakma, Beslenme ve İdrar Sondası Değişimi, Kulak Yıkama, Kulak Delme, Batık Tırnak Tedavisi, Serum Takma, Tansiyon ve Şeker Ölçümü ve de Dikiş Atma ve Alma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. 

Osmaniye Evde Sağlık, Osmaniye Evde Enjeksiyon Uygulaması, Osmaniye Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Osmaniye Evde Kan Alma

Osmaniye Evde Sağlık, Osmaniye Evde Enjeksiyon Uygulaması, Osmaniye Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Osmaniye Evde Kan Alma

Osmaniye Evde Enjeksiyon Uygulaması

Enjeksiyon uygulamasını, deri altı ya da damar içine enjektör aleti yardımı ile ilaç vermekteyiz. Enjeksiyon işlemleri herkes tarafından yapılamamaktadır sadece eğitim almış ve bu işi öğrenmiş kişiler tarafından enjeksiyon uygulaması yapılabilmektedir. 

Enjeksiyon uygulaması sağlık personelleri tarafından uygulanır. Enjeksiyon işleminin çeşitleri birden fazladır. 

Osmaniye Evde Yara Bakımı ve Pansuman

Yarada asıl amaç kaybedilen dokunun eski hale dönmesidir. Yara iyileşme süreçleri her hasta da farklıdır bu sebeple hastanın yaşı, kronik rahatsızlıkları bu sürece etki göstermektedir. 

Yara bakım ve tedavisi hemşire yahut doktor gözetiminde olmalıdır. Yara bakımı ve tedavisinde cerrahi yöntemler kullanılmaz sadece yaranın iyileşmesi için kullanılan ilaç takviyesi yapılır. Bazı durumlarda ilacı kullanmadan üretici firmalardaki uzman kişilere sorulabilmektedir. 

Osmaniye Evde Kan Alma ve Kan Grubu Bakma

Evde kan alımı; Bu iş için yetkili olan yani sağlık personelleri tarafından kan alımı yapılır uygun bulunan laboratuvar ortamında işlem gerçekleştirilir. 

Evde kan alma, Buradaki en önemli faktör hasta ya da yatağa bağımlı olan kişilerin hastaneye gitmeden evde kan alımı işleminin yapılmasıdır. Kan Alımı hemşire tarafından alınır ve laboratuvara teslim edilir sonuçlar doktora iletildikten sonra doktor hasta yakınlarına durumu izah eder. 

Çoğunlukla hastaneye yatağa bağımlı hale gelmiş hastaların veya kronik hastalıkları bulunan kişilerin tedavi süreçlerinin takibi için kullanılmakta, evde kan alma hizmetinden yararlanabilmek için kişinin yaralı veya bedensel bir engelinin olması şartı aranmaz. 

Sıhhat Sağlık Kabini olarak; Osmaniye Evde Sağlık Hizmeti olarak Evde Enjeksiyon İşlem Uygulaması, Yara Bakımı ve Pansuman, Evde Kan Alma ve Kan Grubu Bakma, Beslenme ve İdrar Sondası Değişimi, Kulak Yıkama, Kulak Delme, Batık Tırnak Tedavisi, Serum Takma, Tansiyon ve Şeker Ölçümü ve de Dikiş Atma ve Alma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. 

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini