Kartaltepe Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Kartaltepe Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Kartaltepe Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Kartaltepe Evde Sağlık

Kartaltepe Evde Sağlık olarak hangi hizmetleri hastalarımıza sağlamaktayız. Enjeksiyon Uygulama İşlemi, Yara Bakımı ve Pansuman, Kan Alımı ve Kan Grubu Öğrenme, Beslenme ve İdrar Sondası Değişimi, Kulak Yıkama ve Kulak Delme, Batık Tırnak Tedavisi, Serum Takma, Tansiyon ve Şeker Ölçümü, Dikiş Alma ve Dikiş Atma Kartaltepe Evde Sağlık Hizmeti olarak hastalarımıza bu tür hizmetlerde yardımcı olmaktayız.

Kartaltepe Evde Sağlık, Kartaltepe Evde Enjeksiyon Uygulaması, Kartaltepe Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Kartaltepe Evde Kan Alma

Kartaltepe Evde Sağlık, Kartaltepe Evde Enjeksiyon Uygulaması, Kartaltepe Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Kartaltepe Evde Kan Alma

Kartaltepe Evde Enjeksiyon Uygulaması

Deri altına enjektör yardımı ile ilaç uygulanan enjeksiyon uygulamasıdır. Enjeksiyon uygulaması kişiler tarafından değil de sağlık personelleri yani hemşire veya doktor tarafından yapılması gereken işlemdir.

Enjeksiyon uygulama işlemi eğitim almış sağlık personeli tarafından uygulanmaktadır. 

Kartaltepe Evde Yara Bakımı ve Pansuman

Yara kısmında amaç nesiç ‘in zarar gören yerinin yeniden iyileştirilmesi ve iyileşme süresinde yaranın iltihap kapmaması ve daha kötü bir hale yol açmaması önemlidir. Yaranın genişliği ve derinliği iyileşme dönemde her insan da farklıdır çünkü kişinin yaşı, kronik hastalıklarının olması duruma etki etmektedir. 

Yaranın bakımı hemşire ya da  danışman doktor tarafından gözetim altına alınmaktadır. Yaranın bakımında hemşire veya doktor tarafından  cerrahi müdahaleler yapılmadan uygun görülen ilaç tedavisi de uygulanabilmektedir. Zorunlu haller durumunda, yara uzmanlarının görüşleri alınabilmekte ve tedavi sürecine dahi olabilmektedirler.

Kartaltepe Evde Kan Alma ve Kan Grubu Bakma 

Evde kan alma; Kişinin tedavisini üstlenen hemşire tarafından hijyenik bir ortamda kan alım işlemi gerçekleştirilmiş olup, laboratuvar ortamına teslim edilir. Sonuçlar çıkınca danışman doktora bildirilir.

Evde kan alma, Kişinin hastane ortamına girmeden evde rahatça ve hijyenik şartlarda kan alım işlemi gerçekleştirilir.  

Evde Sağlık Hizmetleri, genellikle hastaneye gidemeden hastalar için sıklıkla kullanılsa da aslında evde kan alımı hizmetinden yararlanabilmek için  kişinin hasta ya da yatağa bağımlı olması gerekmez. 

Sıhhat Sağlık Kabini olarak; Kartaltepe Evde Sağlık olarak hangi hizmetleri hastalarımıza sağlamaktayız. Enjeksiyon Uygulama İşlemi, Yara Bakımı ve Pansuman, Kan Alımı ve Kan Grubu Öğrenme, Beslenme ve İdrar Sondası Değişimi, Kulak Yıkama ve Kulak Delme, Batık Tırnak Tedavisi, Serum Takma, Tansiyon ve Şeker Ölçümü, Dikiş Alma ve Dikiş Atma Kartaltepe Evde Sağlık Hizmeti olarak hastalarımıza bu tür hizmetlerde yardımcı olmaktayız.

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini