Sıhhat Sağlık Kabini Feriköy Evde Sağlık Hizmeti

Sıhhat Sağlık Kabini Feriköy Evde Sağlık Hizmeti

Sıhhat Sağlık Kabini Feriköy Evde Sağlık Hizmeti

Feriköy Evde Sağlık

Feriköy Evde Sağlık olarak Enjeksiyon (İğne) Uygulaması, Serum Uygulaması, Pansuman/Yara Bakımı, Damar Yolu Açma, Küçük Cerrahi Müdahale, İdrar Sondası Takma/Değiştirme, Dikiş Atma Ve Alma, Şeker Takibi, Tansiyon Ölçümü Ve Takibi, İlaç Takibi, Oksijen Tedavisi, Kulak Lavajı (Yıkama)

Gebelik Testi, Kan Grubu, Acil Yardım Uygulamaları, Evde Hemşirelik Hizmeti, Doktor Hizmeti, Hemşire Hizmeti, EKG Çekimi, EKO Çekimi, Enjeksiyon, Holter Takma, Kan Alma, Uyku Testi, Peg Değişimi, Röntgen Çekimi, Serum Takma, Sonda Takma, Trakeostomi Kanül Değişimi, Yatak Yarası Tedavisi, Ultrason Çekimi, Fizik Tedavi, Özel Hemşire Hizmeti, Prematüre Bebek Hemşiresi, Bebek Hemşiresi Hizmeti, Yenidoğan Eğitimi vede Nazogastrik Sonda Uygulaması yapmaktayız

Feriköy Evde Hasta Bakıcı

Evde hasta bakıcı, hasta veya yaşlıların günlük yaşam aktivitelerine destek olan ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayan hasta bakımı uzmanlığı olan kişilerdir.

İlerleyen yaşlarda bakıma muhtaç olan veya yaşı genç olmasına rağmen çeşitli sağlık sorunları dolayısı ile bakıma ihtiyaç duyan kişiler için profesyonel hasta bakıcı hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Hasta bakıcısı taleplerinin birçoğu sektörde yetkinliği ve resmiyeti olmayan organizasyonlar tarafından karşılanmaya çalışılmakta ve bu durum çok büyük problemler ortaya çıkarmaktadır.

Referanslı ve Sağlık Bakanlığınca ruhsatlı merkezlerden hasta bakıcı hizmeti almak hastanızın güvenliği, hizmetin kalitesi ve hasta yakınlarının memnuniyeti açısından oldukça önemlidir.

Feriköy Evde Hemşire Hizmeti

Evde hemşirelik hizmeti, alanında uzman ve deneyimli evde bakım hemşireleri tarafından kısa süreli veya uzun süreli planlanan hemşirelik hizmetleridir.

Evde hemşire hizmeti, Her yaştan akut, kronik ya da terminal dönemdeki hastanın, kendi yaşam alanlarında alacakları tıbbi ve sosyal bakımın bir hemşire tarafından verilmesi ve arka planda profesyonel bir sağlık ekibi tarafından takip edilmesi hizmetlerinin bütününe evde hemşirelik hizmeti adı verilmektedir.

İhtiyaç sahibi kişinin hastalığına özel konularda uzmanlaşmış hemşirelerin verdikleri bu hizmetleri ihtiyaca göre, kısa süreli alabileceğiniz (saatlik, günlük) gibi uzun dönem olarak da (haftalık, aylık) alabilirsiniz.

Feriköy Eve Doktor Çağırma

Eve doktor çağırma hizmeti, akut gelişen rahatsızlıklarda talep edilebileceği gibi, kronik (uzun dönem) hastalıkları olan bireylerin takibi için de son derece önemlidir.

Hekimlerimiz Diyabet, KOAH, Alzheimer, Hipertansiyon ve Onkolojik hastalıklarda muayene sonrası takip süreçlerini devam ettirirler. Eve doktor çağırma hizmeti sonrası hekimimiz ile sürekli iletişim halinde olabilirsiniz. Daha sonra hastanızın tedavi ve takibini hastaneye gitmenize gerek kalmadan evinizde gerçekleştirebilirsiniz.

Hekimlerimiz gerekli görürse evde serum, enjeksiyon, kan alma işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilmek adına bir hemşire ile birlikte muayeneyi gerçekleştirebilir.

Evde sağlık ve bakım hizmetleri kapsamında eve doktor çağırma hizmetinin yanı sıra laboratuvar, röntgen çekimi, muayene sonrası hemşire tedavilerinin tamamı evde sunulabilmektedir. Bu sayede hasta ve yakınlarına bütüncül bir hizmet sunulmakta ve hastaneye gitme ihtiyacı ortadan kaldırılmaktadır.

Sıhhat Sağlık Kabini olarak; Feriköy Evde Doktor Hizmeti, Evde Bakım, Evde Hasta Bakıcı, Evde Hemşire, Evde Kan Alma, Evde Sağlık Hizmeti, Evde Sonda Takılması, Evde Port Değişimi ve Bakımı, Evde Vitamin Takviyesi ve Glutatyon Serum Tedavisi, Evde Dekübit (Yatak ve Bası Yarası) Tedavi ve Bakımı, Evde Röntgen Çekimi, Evde EKG (Elektrokardiyografi) Çekimi, Evde Yara Bakımı, Evde Ultrason Çekimi, Evde Diyaliz, Evde Trakeostomi Değişimi ve Bakımı vede Evde Peg Bakımı ve Eğitimi, Evde Covid Pcr Testi, Evde Diyetisyen ve Evde Fizyoterapist vermekteyiz

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini