Cevizlik Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Cevizlik Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Cevizlik Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Cevizlik Evde Sağlık

Cevizlik Evde Sağlık aşağıda belirtmiş olduğumuz hizmetleri sağlamaktadır.

Evde Kan Alma, Dikiş Atma, Tansiyon Ölçümü, Dikiş Alma, Şeker Ölçümü, İdrar Sondaj Değişimi, Batık Tırnak Tedavisi, Kulak Yıkama, Delme İşlemi, Kan Grubu Öğrenme, Serum Takma hizmetlerini evde sağlık olarak sağlamaktadır.

Cevizlik Evde Sağlık, Cevizlik Evde Enjeksiyon Uygulaması, Cevizlik Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Cevizlik Evde Kan Alma

Cevizlik Evde Sağlık, Cevizlik Evde Enjeksiyon Uygulaması, Cevizlik Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Cevizlik Evde Kan Alma

Cevizlik Evde Enjeksiyon Uygulaması

Enjeksiyon uygulaması deri altına uygulanan, damar içine iğne yardımıyla ilaç uygulanmasıdır. Bu enjeksiyon uygulama işlemini her insan kendi başına yapamamaktadır, mutlaka eğitim almış kişiler tarafından bu işlem yapılmalıdır. 

Enjeksiyon uygulama işlemini sağlık personeli üstlenmektedir. Sağlık personelleri, doktor, hemşire enjeksiyon uygulama işlemini yapabilmektedir. 

Cevizlik Evde Yara Bakımı ve Pansuman

Yaranın olduğu kısımda yapılması gereken tekrardan canlanmasını sağlamak ve mikrop kapmaması için dikkatlice ve hijyenli bir şekilde tedavisi yapılmalıdır. Yaranın açıklığı kişinin diğer hastalıklarının bulunması yaranın geç iyileşmesine sebep olabilir. 

Yara bakım ve tedavi hizmetleri hemşire ve konsültan doktor tarafından kontrol edilmektedir. Yara bakımının tedavisinde cerrahi müdahaleler yapılmaz sadece yaranın iyileşmesi için kullanılması gereken ilaçlar, antibiyotikler konsülton doktor tarafından verilir. Bazı durumlarda ise ilaçları üretmiş olan yara uzmanlarından bilgi istenip tedavisinde yardımcı olması istenebilir. 

Cevizlik Evde Kan Alma ve Kan Grubu Bakma

Evde kan alım süreçleri, Laboratuvar ortamında kontrol edilmesi gereken bütün değerleri araştırılır ve hekime iletilir. 

Evde kan alma, Hastanın hastaneye gitmesine gerek kalmadan, hastanın yaşadığı yerde ev ortamında hijyenik bir durumla kan alımı gerçekleştirilir. Kan alım işlemi hemşire tarafından yapılmaktadır ve laboratuvara gönderilir.

Hastaneye götürülmesi zor olan hastaların yahut kronik hastaların, hastaneye gitmeye gerek kalmadan kan alımı yapılır. Fakat kronik hastalar veya yatağa bağımlı olan hastalar için sadece geçerli değildir Bedensel rahatsızlığı olmayan bütün kişiler de bu evde sağlık işlemlerinden yararlanabilmektedir.

Sıhhat Sağlık Kabini olarak; Cevizlik Evde Sağlık Hizmeti Evde Kan Alma, Dikiş Atma, Tansiyon Ölçümü, Dikiş Alma, Şeker Ölçümü, İdrar Sondaj Değişimi, Batık Tırnak Tedavisi, Kulak Yıkama, Delme İşlemi, Kan Grubu Öğrenme, Serum Takma hizmetlerini evde sağlık olarak sağlamaktadır.

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini