Basınköy Evde Sağlık, Basınköy Evde Enjeksiyon Uygulaması

Basınköy Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Basınköy Sağlık Kabini 0552 853 30 30 Şimdi Ara!

Basınköy Evde Sağlık

Basınköy Evde Sağlık olarak vermiş olduğumuz hizmetler sıralanmıştır. Evde Enjeksiyon Uygulaması, Yara Bakımı ve Pansuman, Kan Alma ve Kan Grubu Öğrenme, Beslenme ve İdrar Sondası Değişimi, Kulak Yıkama, Kulak Delme, Batık Tırnak Tedavisi, Serum Takma, Tansiyon ve Şeker Ölçümü, Dikiş Atma ve Alma yukarıda sıralamış olduğumuz Basınköy Evde Sağlık Hizmetleri olarak sağlamaktayız.

Basınköy Evde Enjeksiyon Uygulaması

Enjeksiyon uygulama işlemi şu şekilde gerçekleştirilir. Damar içerisine veya deri altına enjektör aletini kullanarak ilaç uygulanmasıdır. Enjeksiyon işlemi sadece sağlık personelleri tarafından uygulanır. Kişi kendi kendine ya da başka birine yapamaz. Eğitim almış kişiler çerçevesinde enjeksiyon uygulama işlemi yapılır.

Enjeksiyon uygulaması eğitim almış sağlık personeli tarafından uygulanmaktadır. Yapılmakta olan  enjeksiyon işleminin çeşitleri bulunmaktadır.

Basınköy Evde Yara Bakımı ve Pansuman

Yara bakımında oluşan doku kaybının önlenmesi amaçlanmış olup, iyileştirilmesi için herhangi bir enfeksiyon kapmaması önemsenmektedir. Yara lezyonunun genişliği ve derinliği önemli olup iyileşme zamanında kişinin birçok etkenleri de iyileşme sürecine katkı sağlar ve kişiden kişiye bu zaman farklılık gösterir.

Üstlenmiş olduğumuz yara bakımı ve tedavi hizmetleri sağlık personelleri hemşire ve doktor tarafından gözetim altına alınır. Bakım ve tedavi sürecinde gerekli olan ilaç kullanımı yapılır sadece cerrahi müdahale gerektirilen işlemler yapılmamaktadır.

Basınköy Evde Kan Alma ve Kan Grubu Bakma

Evde kan alım işlemi gerçekleştirilmesi; Uygun koşullarda laboratuvarda yapılır. Sonuçlardan 1 gün içerisinden danışman doktora teslim edilir ve aile yakınları bilgi alır.

Evde kan alma, Vatandaşların bir sağlık kuruluşuna gitmeden evde kolayca ve güvenilir bir şekilde yapılan kan alım işlemi, evde sağlık hizmetlerinden sorumlu  uzman hemşire tarafından yapılır. Kan alımı işlemi tamamlandıktan sonra laboratuvara iletilmiş olup, çıkan sonuçlar kontrol edilir ve tedavisi devam eder.

Özellikle sağlık kuruluşlarına gidemeyen hastalar için çok kullanılsa dahi evde kan alma hizmetinden faydalanılması için ağır bir hastalığı bulunmayan vatandaşlarda faydalanabilir.

Sıhhat Sağlık Kabini olarak; Basınköy Evde Sağlık olarak vermiş olduğumuz hizmetler sıralanmıştır. Evde Enjeksiyon Uygulaması, Yara Bakımı ve Pansuman, Kan Alma ve Kan Grubu Öğrenme, Beslenme ve İdrar Sondası Değişimi, Kulak Yıkama, Kulak Delme, Batık Tırnak Tedavisi, Serum Takma, Tansiyon ve Şeker Ölçümü, Dikiş Atma ve Alma yukarıda sıralamış olduğumuz Basınköy Evde Sağlık Hizmetleri olarak sağlamaktayız.

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini