Sıhhat Sağlık Kabini Avcılar Evde Sağlık Hizmeti

Sıhhat Sağlık Kabini Avcılar Evde Sağlık Hizmeti

Sıhhat Sağlık Kabini Avcılar Evde Sağlık Hizmeti

Avcılar Evde Sağlık

Avcılar Evde Sağlık Hizmeti olarak Enjeksiyon Uygulaması, Yara Bakımı ve Pansuman, Kulak Yıkama, Kulak Delme, Batık Tırnak, Tansiyon Ölçümü, Şeker Ölçümü, Serum, Kan Alma ve Dikiş Atma işlemleri Avcılar Evde Sağlık Hizmeti olarak yapmaktayız.

Avcılar Evde Sağlık, Avcılar Evde Enjeksiyon Uygulaması, Avcılar Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Avcılar Evde Kan Alma

Avcılar Evde Sağlık, Avcılar Evde Enjeksiyon Uygulaması, Avcılar Evde Yara Bakımı ve Pansuman, Avcılar Evde Kan Alma

Avcılar Evde Enjeksiyon Uygulaması

Enjeksiyon uygulama işlemi deri altına iğne yardımı ile ilaç tedavisi uygulanır. Bu işlemi doktor ve hemşire olan kişiler uygulayabilmektedir.

Enjeksiyon uygulaması yapabilmek için mutlaka eğitim almış kişiler tarafından yapılır. Enjeksiyon işleminin birçok çeşidi vardır.

Avcılar Evde Yara Bakımı ve Pansuman

Bu aradaki hedef zarar görmüş dokunun tekrardan canlanabilmesi ve yaranın enfeksiyon riskine karşı zarar görmemesi, ikinci önemli olan bir yer yaranın tekrardan canlanma hissi yaranın kesikliği ve kişinin diğer hastalıklarının olup olmamasına bağlıdır.

Yaranın tedavi sürecini doktor ve hemşire üstlenir. Kullanılması gereken ilaçları onlar belirler ve sormaları gereken bir durum olduğunda ilaçları üretici firmadaki yetki kişiye sorabilir. 

Avcılar Evde Kan Alma ve Kan Grubu Bakma

Evde Kan Alma Süreci; Evde sağlık hizmetlerinde görevli olan doktor ve hemşire tarafından yapılır. Kan alım işlemi tamamlandıktan sonra laboratuar ortamında titizlikle incelendikten sonra doktora sonuçlar iletilir.

Evde Kan Alma Süreci; Yaralı veya hasta olan kişilerin hastaneye gitmeden evde yapılabilecek işlemler arasında bulunan kan alımı hemşireler tarafından hijyenle alınır.

Bu hizmet çoğunlukla yaralı hastalar ve yatağa bağımlı hastalar veya kronik hastalıkların sürekliliğinde kullanılmaktadır. Bu hizmet için bedensel bir hastalığınızın bulunması gerekmemektedir. 

Sıhhat Sağlık Kabini olarak; Avcılar Evde Sağlık Hizmeti olarak Enjeksiyon Uygulaması, Yara Bakımı ve Pansuman, Kulak Yıkama, Kulak Delme, Batık Tırnak, Tansiyon Ölçümü, Şeker Ölçümü, Serum, Kan Alma ve Dikiş Atma işlemleri Avcılar evde sağlık olarak yapmaktayız.

☎ Ara | Sıhhat Sağlık Kabini